15 Kasım 2012 Perşembe

Homeland: Dizi Tanıtımı


İşine takıntı derecesinde bağlı CIA ajanı Carrie,
Esir düşmüş ve 8 yıl sonra kurtulan Amerikan askeri Brody,
8 yıldır Brody'i bekleyen ve artık onun hayata olmadığını düşünen eşi Jessica,

Carrie'nin yıllardır peşinde olduğu ve Amerika'ya karşı saldırı düzenlemeyi planlayan terörist Abu Nazir,

Carrie'nin üstü olan Soul'un Abu Nazir'i ele geçirme çabaları sizleri bekliyor.Carrie, sekiz yıldır kayıp olan ve artık öldüğü düşünelen ABD askeri Brody’nin kurtulmasının, Amerika'da gerçekleştirilecek El-Kaide terör saldırısıyla bağlantılı olduğunu düşünmektedir. Carrie bu durumu kanıtlamak için elinden gelen tüm çabayı sarf eder. Brody kahraman mı yoksa Carrie'nin iddia ettiği gibi bir vatan haini mi? İzleyin ve görün:)

Aslında ben diziyi geçen seneden beri takip ediyorum, ama bir türlü bloga yazma fırsatı bulamadım. Bence çok güzel kurgulanmış ve genel olarak akıcı bir dizi. Özellikle ikinci sezona çok hızlı başladı, şu aralar biraz duraksama dönemine girmiş olsa da hem oyunculuk performansı açısından hem de hikayenin gidişatı açısından başarılı bulduğum bir dizi. Eğer izlemediyseniz, kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim.

Homeland, ayrıca 64. Emmy ödüllerinde drama dalında En iyi dizi, En iyi erkek oyuncu, en iyi kadın oyuncu ödüllerinin de sahibi olmuştur.

3 yorum:

BaHaR dedi ki...

Bu diziyi nereden netten mi izliyorsunuz?ben de merak ettim de

HerbiRenk dedi ki...

BaHaR---> cevap attım sayfana:)

BaHaR dedi ki...

Teşekkür ediyorum:)

Yorum Gönder

Çocuklar için: "kitap tamir etme etkinliği"

Bizim evde birşey bozulup, kırılınca yada yırtılınca hemen atmıyoruz.Yapılmayacağını bilsek bile "önce bir yapıştıralım olmazsa at...

 
Copyright 2009 HerbiRenk