Ana içeriğe atla

Dizi Önerisi: BonesAntisosyal ve toplum değerlerinden bir haber olan Antropolog BrenanBir FBI ajanı Seeley Booth
Marjinal bir ressam ve aynı zamanda da teknoloji ile arası iyi olan Angela

Böcek bilimci Hodgins
Dr. Brenan'ın asistanı ZACK


Sadece kemik olarak kalmış cinayetlerin çözülmesi için bir antropolog ve FBI ajanın yollarının kesiştiği bir dizi bones. Dizi kıtlığı çektiğimiz günlerde farklı karakterleri bir araya getirmiş olan Bones imdadımıza yetişti. Umarım sizde severek izlersiniz.

Yorumlar

 1. Geçen yıl ilk dört sezonu zevkle izledim.Meraktan 5.sezon ilk bölümü de bilgisayardan izledim ama tv'nin verdiği tadı vermiyor:(

  YanıtlaSil
 2. bones çok karışma çıkıyor ama hala izlemeye elim gitmiyor, oysaki severim bu tarz dizileri, bu arada benim dizi izlediğim site malesef artık dizileri yayınlamıyor, senin tavsiye edeceğin bir site varmı canım ? sen nerden izliyorsun ?

  YanıtlaSil
 3. pembekekik---> ben sana cevap yazmıştım neden görünmüyor:((

  Biz az sonra Dürr-i Yekta'ya da yazacağım gibi indirip seyrediyoruz benim de hoşuma gitmiyor 5. sezondan sonra ben de ara vermiştim, şimdi bitirdim sezonu, son sezon biraz öylesine gibiydi ama:)) olsun

  Dürr-i Yekta---> bizim film dizi seyrederken, ses ve görüntünün çok iyi olması gerekiyor yoksa çok beklediğimiz bir film olsa bile seyretmiyoruz:S (hele cam çekimleri asla seyretmeyiz) bu kaliteyi de internet sitelerinden elde edemediğimiz için indirme yöntemine gidiyoruz. Biraz daha zahmetli ama ses görüntü kalitesi ön planda:))

  huzursuzruhum.blogspot.com (aslı) da internet üzerinden izliyor sanırım ona sor istersen:))

  YanıtlaSil
 4. kesinlikle ses ve görüntü kötüyse bende izlemiyorum, indirerek izlemeyi hiç denemedim, pekde iyi bilmiyorum aslında indirip alt yazı yüklemeyi :) peki indirdiğin siteyi bana linkini atarmısın ? bir deneyim becerebilirsem o yönteme giderim

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

Evde Ekşimek Yapımı

Bu hafta sonu kuzenimin nişanı nedeniyle halamdaydım. Halam, o hengame içerisinde sütü kaynatamadığı için sütü bozulmuş. Halam da bozulan sütü dökmek yerine, ekşimek yapıp değerlendirdi. Ben kapalı süt kullanıyorum ama bu fikri bilmeyenler için paylaşmak istedim.

Yapılışı: Bozulan süt kaynatılır. Arzuya göre içerisine yoğurt eklenir. Dibe çöken karışım, soğuduktan sonra, ince bir tülbente konularak süzülmesi beklenir ve ekşimek kullanıma hazır hale gelir. Loru, ister tatlı yapın, ister börek içi, isterseniz de kahvaltılarda bir peynir çeşidi olarak kullanabilirsiniz. Süzülen suyundan börek de yapılıyormuş, onuda öğrenip yazarım sizlere.
Afiyet Olsun.

Şeker Portakalı (MİM)

Şeker Portakalı, işte beni çocukluğumda en çok etkileyen kitap. Jose Mauro De Vasconcelos'un yazmış olduğu, Şeker Portakalı. Tam iki kez okudum bu kitabı ve ikisinde de kitap bitinceye kadar ağladım. O kadar üzülmüştüm ki kitap kahramanı küçük Zeze'ye, günlerce aklımdan çıkmadı.
Zeze maddi durumu iyi olmayan bir ailenin çocuğuydu. İstediği çoğu şeye sahip olamayan bu çocuk, aynı zamanda çok da yaramazdı. (Özellikle Noel de sahip olamadığı hediye kısmında resmen hıçkıra hıçkıra ağlamıştım, dün gibi hatırlıyorum.) Zehir gibi akıllı olan bu çocuk, sürekli Edmundo dayısıyla görüşür ve ondan bir şeyler öğrenirdi. Ailesi, geç de olsa ondaki bu öğrenme isteğini fark etti ve okula yazdırdı. Okulda hiç yaramazlık yapmıyordu ve öğretmeninin en çok sevdiği öğrenci olmayı başarmıştı. 
Zeze ve ailesi taşınmak zorunda kaldılar.  Zeze'ye dayısından ve mahallesinden ayrılmak çok ama çok zor gelmişdi.  Zeze, taşındıkları küçük evin arkasındaki, dikensiz şeker portakalı fidanı kendine arkadaş…

KUŞLARIN GİZLİ KATİLİ:SAKIZ

Bir kaç gündür facebookta dolaşan bu habere, çok üzüldüm paylaşayım istedim. Atmayalım artık sakızlarımızı başı boş sokağa, hatta hiç bişeyi atmayalım, çöp tenekesi koymuşlar her köşe başına değil mi?

KUŞ ÖLÜMLERİ'nin en büyük sebeplerinden birisinin çiğnendikten sonra sokağa atılan SAKIZLAR olduğunu biliyormuydunuz..? Çünkü kuşlar bu sakızları ekmek parçası zannederek yemeye kalkışıyor,ancak ağızlarına yapışan ve gagalarını bir daha açmalarına imkan vermeyen sakızlar yüzünden açlık ve susuzluktan ölüyorlarmış..