13 Ocak 2012 Cuma

Yazdan Kalma bir günden, Kerpe'den

Buraya aslında dalgalı denizde ve profosyonel fotoğraf makinasıyla gidilirse muhteşem resimler yakalanabileceğini düşünüyorum. Yazın hınca hınç dolu olan Kandıranın beldelerinden, Kerpe'de (az insanlı yakalayabildiğim) fotoğraflar. 

8 yorum:

REÇELİM dedi ki...

çok güzeldir kerpe ve kefken biz oraya kışın gitmiştik ama o kadar fırtına vardı ki tadına doyamadık açıkçası havalar güzelken yine gitmeyi planlıyoruz bakalım..güzel fotolar :)
sevgiler...

HerbiRenk dedi ki...

REÇELİM--- yazında güzel, denizi, havası herşeyi güzel ama çok kalabalık oluyor işte :(

Missbone dedi ki...

Negzel ya.:)

Ankara'da olunca böyle resimlerde insanın içi gidiyor doğrusu.:/

okuyan dedi ki...

güzel fotoğraflar için teşekkürler:)

Aslı dedi ki...

Bende hep tatil yerlerinin kışın nasıl göründüklerini merak ederim. Fotograflar öyle güzelki herbirengim..

Lô - Lâ dedi ki...

icim isindi be bella .. ne canli renkler onlar oyle .. bu arada bende sana alti kelime versem sende yine guzel bir oyku yazsan .. guzeldi ki ..: )

HerbiRenk dedi ki...

Missbone---> Ankarada teyzemler oturuyorlar, bizim evimiz denize yakın, ve gidip saatlerce manzara izliyorlar o yüzden inanırım sana:)

okuyan---> rica ederim ne demek, ama keşke o kadar çok denize giren olmasaydı, hele daha içerleri bir görseydiniz hınca hınç insan doluydu:)

Aslı--->birde kayaların mazarası gerçekten çok hoştu, aslında 1 ay kadar önce bir tracking düzenleniyordu buradan, çok gitmek istemiştim ama, başka bir planla çakıştı:(

Lô - Lâ---> :) ısındı mı için:) süper o zaman:) aslında çok resim var koyacak ama onları kim ayıracak küçültecek ekleyecek oooo:)

öyküyü beğenmiş olmana sevindim, acemi işi işte:) kelimeleri ver sen yazarım tabi elimden geldiğince, kalemin yettiğince:)seni mi kıracağım gri kentin güzel insanı:)

Amin dedi ki...

Gozel photolar...

Yorum Gönder

Anladıklarımız Değişir mi?

Bir yazı yazsam... ya da daha basiti bir cümle... sonra zaman geçse... dönsem bir daha okusam... aynı mı olur anladığım? Onca zaman,...

 
Copyright 2009 HerbiRenk