5 Ağustos 2011 Cuma

Needle - İğne Yada Türkçe Çevirisi ile Kara Büyü

Korku filmlerini çok severim, ama ne zamandır güzelmiş diyebileceğim bir filme rastlamadım. Konu korku filmi olunca nedense abartı hat safhaya çıkıyor.  Uzun zamandır beklediğim korku filmlerinden bir Needle. Aslında filmin konusu başarılı, en azından sıkılmadan seyredebildim. Birde korku filmi klişesi "şişman ve gözlüklü, sarışın" enstantanesi bu filmde yok:)  Ama senaryoda bazı eksiklikler var mesela "abi karakteri" gereksiz bir şekilde filme dahil olmuş veya öğretmen telefon ediyor çok acil diyor, fakat çocuk umursamıyor... gibi gibi. Senaryo üzerinde biraz daha çalışılsaydı, bence iyi bir film olabilirmiş. Ama korku filmi seviyorsanız ve boş vaktinizde varsa izleyebilirsiniz:)


Gelelim filmin konusuna; Ben'e babasından gizemli bir kutu kalır. Aynı gece Ben'in evinden kutu çalınır. Ardından Ben'in arkadaşları birer birer ölmeye başlar. Bu arada Ben ve kalan arkadaşları kutuyu araştırmaya başlarlar. Kutunun 1800'lü yıllardan kalma çok değerli ve aynı zamanda da tehlikeli bir kutu olduğunu öğrenirler. Katil kimdir? izleyin ve öğrenin:)


11 yorum:

 1. sen anlatsaydın .. :) bilerek seyretmeyide severim ben :)

  YanıtlaSil
 2. cecil---> hımm bunu öğrendiğim iyi oldu:)istiyorsan sana özelden yazayım;)

  YanıtlaSil
 3. çok merak ettim.kesinlikle seyredem.paylaşımın için teşkkk canım.sevgiler.

  YanıtlaSil
 4. sevda---> rica ederim ne demek:) sevgiler, korku filmi sevdiğini hatırlıyorum:)

  YanıtlaSil
 5. Heqiqete qalsa fantastik filmleri cox sevmem...

  YanıtlaSil
 6. Turkish pasport ///haqda melumat vere bilersiniz///yeni film olmali...

  YanıtlaSil
 7. Amin---> The Turkish pasport belgesel tadında ilginç bir filmmiş, en kısa zamanda seyredeceğim. öneri teşekkür ederim.

  YanıtlaSil
 8. Aydın Gökhan---> bakalım, ben izledim gördüm:)

  YanıtlaSil

Evde Tereyağ Yapımı

Son bir kaç senedir doğallıktan yanayım. Sütüm, yoğurdum derken tereyağınıda kendim yapmaya başladım. Bugünde size tereyağ tarifi vereceğim...