23 Ağustos 2011 Salı

Alo! Facebook'tan Arıyorum…Dünyada ve Türkiye’de bir ilki gerçekleştiren Rocco ve Turkcell, Facebook’ta cep telefonu üzerinden iletişimi başlattı. Rocco Sıkısakız için Turkcell altyapısı ile hazırlanan “Facebook’tan cep telefonu ile arama yapma servisi”ne sadece telefon numaranızı vererek dahil olabiliyorsunuz. Linke tıklayıp http://www.facebook.com/roccoloji kaydınızı tamamladıktan sonra uygulamaya kayıt olan herkesle Rocco’nun hediye ettiği 30 dakikayı kullanarak konuşabiliyorsunuz. Nasıl mı? İşte videosu...

Üyelerin telefon numaraları görünmediği için hem eğlenceli hem de çok güvenli olan Rocconnect Tıkla Konuş ile bedava konuşmak için Turkcell abonesi olmanız ve bir Facebook hesabınızın olması yeterli.


Bir bumads advertorial içeriğidir.

6 yorum:

 1. ici gecmis kavun olayina donusur bu .. ustelik ne sacma bir sey, sosyal iletisimin suyu ancak bu kadar cikartilabilirdi ..

  korkarim ki ismail yk gibi bu da tutar ..

  kalbime agrilar coktu ..

  YanıtlaSil
 2. Lô - Lâ---> başlığı görünce benimde aklıma ilk İsmail YK geldi:D ben vermem telefon numaramı:))

  YanıtlaSil
 3. verme verme ne o oyle .. namahrem ayol : ))

  YanıtlaSil
 4. namahrem :))

  hayır bende vermem numaramı da sırf meraktan, oluyor mu acaba gerçekten ?

  YanıtlaSil
 5. by tükancı---> oluyordur bence çünkü hürriyet sponsorluğunda bir kampanya:) yoksa ben de yayınlamazdım zaten:) ehehuehe nahmahrem:))

  YanıtlaSil

KayakTatili İçin Neler Gerekir

Hali hazırda sömestr tatilide gelmişken kar tatiline çıkacaklar için bu yazı faydalı olur diye düşündüm:) Kar tatiline giderken olmazsa olma...