13 Haziran 2011 Pazartesi

Hangi Dünya Düzeni


Banu Avar, gerçekleri söylemek uğruna, çalıştığı TRT'den ayrılmak durumunda kalmış, programı için finanse bulamamış, ama yılmamış olan bir araştırmacı televiyon programcısı ve yazarımızdır. Avrasya TV'deki programının herkese ulaşmadığının bilincinde ki yazarımız, programını kitaplaştırarak, daha çok  insana ulaşmasını sağlamıştır. Nato, CIA, Amerika bağlantıları, küçük ülkeler üzerine oynan oyunları gözler önüne seren bir kitaptır.

Kitabın  son sözünde Banu Avar der ki;

“Bu kitap gençler için hazırlandı. Hani bilgiyi hap gibi yutmak isteyen, kitap okuma alışkanlığı 70 yıllık politikalarla yok edilen kardeşlerime, okumaya araştırmaya başlangıç olsun, heves aşılasın umuduyla ART (Avrasya TV) de yayınlanan Dünya Düzeni programını kitaplaştırdık.

“Hangi Dünya Düzeni?” İle Amerika’nın ortaya attığı “Yeni Dünya Düzeni” tanımını sorgulamaya çalıştık. Görülüyor ki, küresel masonik çetenin “Yeni Dünya Düzeni” olarak tanımladığı düzen, aslında çok uluslu şirketlerin ulaşmak istediği dünya diktatoryasıdır!

Bu çete son 70 yılda amaçladığı yolda önemli adımlar attı… Aslında hep aynı metodu uyguladılar ve o metoda “demokrasi” adını taktılar…” (Sayfa 145)

0 yorum:

Yorum Gönder

Anladıklarımız Değişir mi?

Bir yazı yazsam... ya da daha basiti bir cümle... sonra zaman geçse... dönsem bir daha okusam... aynı mı olur anladığım? Onca zaman,...

 
Copyright 2009 HerbiRenk