6 Mart 2011 Pazar

Klinik / The Clinic

Hamile olan Beth nişanlısı ile aile ziyaretine giderken, beklenmedik şekilde önlerine çıkan araba sonucunda kaza yapmaktan son anda kurtularak, bir motele yerleşirler. Zor bir hamilelik geçiren Beth, sürekli kabuslar görmektedir. Kısa bir süre için Beth'i yalnız bırakan Jane, geri döndüğünde nişanlısını bulamayaktır. Beth ise uyandığında yalnız başınadır ve sadece gördüğü kabusu hatırlamaktadır. Bundan sonra gerilim türünde bir hikaye sizleri bekliyor. İlginç bir öyküsü olan bu filmin, final sahnesini daha güzel kurgulayabilirlermiş, ama yinede keşke izlemeseydim demeyeceğiniz bir film.

Filmde Spartaküs dizisinde tanıdığımız, Andy Whitfield ve Legent of The Seekers dizisinde tanıdığımız,Tabrett Bethell oynuyor. Korku, Gerilim türünde tanımlanmış bir gerilim filmi. Zira korku filmi olarak adlandırmayacağımız bir film. Korku filmi seyretmek istediğimde karşıma gelen gerilim türündeki filmler beni deli ediyor.

İyi Seyirler:)

0 yorum:

Yorum Gönder

Çocuklar için: "kitap tamir etme etkinliği"

Bizim evde birşey bozulup, kırılınca yada yırtılınca hemen atmıyoruz.Yapılmayacağını bilsek bile "önce bir yapıştıralım olmazsa at...

 
Copyright 2009 HerbiRenk